reklama 11C


Druhé vydání Jezdeckého zpravodaje 2018 už brzy

 19.02.2018 16:08 | AUTOR

ikonka

Jezdecký zpravodaj s číslem 02-03/2018 je připraven. Nabídne vám opět souhrn všeho zajímavého, co se odehrálo v jezdeckém sportu doma i v zahraničí za poslední měsíc. Dozvíte se, jak probíhají Světové poháry i tuzemská zimní túra…

reklama 12D

Hlavní článek druhého vydání letošního Jezdeckého zpravodaje je věnovaný Zimnímu Jezdeckému poháru ČJF ve vozatajských soutěžích, který má od konce ledna za sebou už tři kola. Dvakrát se již také závodilo o body do pohárového žebříčku v parkurovém skákání, takže ani to nám na stránkách zpravodaje neuniklo. 

Vynechat jsme nemohli Světových pohárů Západoevropské ligy FEI ve všech čtyřech disciplínách. Zatímco v případě spřežení je o letošním vítězi jasno, ve skákání, drezuře a voltiži se vše chýlí k finálovému klání. 

Připomeneme vám, kteří jezdci a koně byli oceněni během Galavečera České jezdecké federace, jenž se konal 27. ledna v Národním domě na Vinohradech.

V rubrice krátce se dozvíte, jak si vedli čeští reprezentanti v zahraniční konkurenci při výjezdech na mezinárodní i národní závody. A „Kudy kam“ vás pozve na další pokračování Zimního Jezdeckého poháru ČJF 2018.

Vše důležité se opět podařilo vměstnat do jednoho listu zpravodaje. Nenechte si jej ujít! Číslo 02-03/2018 vychází 20. ÚNORA!  

Klikněte na www.jezdeckyzpravodaj.cz a podívejte se na předešlá vydání Jezdeckého zpravodaje. Na stejné adrese posléze najdete i zmiňované aktuální vydání!reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE