Drezurní Freestyle při SP v Londýně vyhrál Kittel

Švédský jezdec Patrik Kittel se stal vítězem Grand Prix Kür ve Světovém poháru CDI-W v Londýně. Volné úlohy byly na programu ve středu 13. prosince. Kittelův výkon s Delaunay OLD byl hodnocen známkou převyšující 80 %.
14.12.2017 09:28  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Patrik Kittel a Delaunay OLD při SP v Londýně. Foto: FEI / Kit Houghton

V londýnské hale Olympia probíhá od úterý 12. prosince tradiční předvánoční mítink, který spojuje Světové poháry ve třech disciplínách: parkurovém skákání, čtyřspřeží a drezuře. Právě poslednímu jmenovanému odvětví byl věnován program už v úvodu závodů.

První úlohu Grand Prix vyhrál v úterý Edward Gal (NED) na Glock´s Zonik. O den později přinesl rozpis volné sestavy Grand Prix. Nejvyšší známku 80,560 % získal Švéd Patrik Kittel v sedle valacha Delaunay OLD. Přes 80 % se vyšvihla i britská dvojice Emile Faurie a Delatio. Třetí místo bral Edward Gal s Glock´s Zonikem.