David Will vítězem Grand Prix při CSI3* Abu Dhabi

V sobotu 7. ledna vyvrcholily v Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech parkurové závody kategorie CSI3*-W. Nejdůležitější soutěží nejen posledního dne byla nepochybně Grand Prix. Jejím vítězem se stal německý jezdec David Will.
07.01.2017 19:14  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

David Will (GER) a Mic Mac du Tillard zvítězili v GP Abu Dhabi. Ilustrační foto: LGCT / Stefano Grasso

Ve dnech 5. – 7. ledna se v Abu Dhabi konalo CSI3*-W, tedy skokové závody bodované do Světového poháru.  Vrcholem mítinku byla Grand Prix s překážkami do 160 cm, která se jela jako dvoukolová.

Nejlépe si s dvěma parkury poradil německý reprezentant David Will s ryzákem Mic Mac du Tillard. Obě části totiž zdolal bez chyb, a v druhém kole zaznamenal nejlepší čas, což bylo pro pořadí rozhodující. Cílem projel za 43,29 sekund.

Druhou příčku obsadila Maria Victoria Perez z Portorika, která sedlala Quitanu 11. Obě kola také překonala čistě v čase o čtyři desetiny horším než David Will. Třetí místo bral Španěl Luis Jesus Escobar na koni Pour le Poussage