Češi si na CDI Zakrzów vyjeli nedělní finále

Druhým závodním dnem na CDI3* a CDI-W v polském Zakrzówě byla sobota 5. listopadu. Během dlouhého závodního dne, který trval celých 12 hodin, se Čechům dařilo prosadit na předních místech a zajistit si svými výkony nedělní starty v kürech…
06.11.2016 09:14  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

První se během dne představila v soutěži pony jednotlivci Julie Sekaninová s Don Johnson. Julie se nevyvarovala několika chyb, ale s výsledkem téměř 62 % postoupila z 8. místa do nedělní finálové volné sestavy. Po pony následovala soutěž junioři jednotlivci, kde měla Česká republika želízko v ohnipodobě Evy Vavříkové s Bell Ennie. Dvojici se však tentokrát příliš nedařilo a výsledek přes 61 % na přední příčky nestačil.

V malé rundě jsme měli opět tři jezdce. Tereza Hábová potvrdila včerejší vynikající výkon a obsadila v úloze IM 1 opět 2. místo. Všechny velice příjemně překvapil vyrovnaný a moc hezký výkon Michala Knoflíčka, který s Dowerem obsadil krásné 7. místo s více jak 66 %. Fabrizio Sigismondi s Diamond Davidoff si vysloužili svým výkonem více než 63 % a 12. místo. Všichni jezdci malé rundy postoupili do nedělní finálové volné sestavy na hudbu.

Fabrizio Sigismondi se v sobotním programu představil i v soutěži Světového poháru Grand Prix se svým druhým koněm Trevisem. S téměř 63 % bohužel do nedělní finálové volné sestavy na hudbu nepostoupil. Posledním želízkem v ohni byla Pavla Rubíčková s Xagalem v úloze Grand Prix Special, kde získala téměř 64,5 % a obsadila 6. místo