CCI4* v Luhmühlenu vyhrála domácí Julia Krajewski

Německá jezdkyně Julia Krajewski s koněm Samurai du Thot vyhrála čtyřhvězdové CCI v Luhmühlenu, které je součástí série FEI Classics. Závody uzavřel v neděli 18. června parkur, a právě ten rozhodl o tom, kdo se nakonec bude radovat z prvenství.
18.06.2017 20:21  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Další kolo seriálu FEI Classics se konalo 15. – 18. června v Luhmühlenu (GER). Ještě po terénních jízdách vedla Němka Bettina Hoy, ovšem vše změnil parkur, který byl na programu v samém závěru závodů. Po něm se radovala jiná německá dvojice, a to Julia Krajewski na Samirai du Toth.

Bettina Hoy s Designerem měla po prvních dvou částech závodů poměrné malý náskok. Ten promarnila zaváháním v parkuru, kdy inkasovala celkem 7 trestných bodů a propadla se na třetí místo. Vítězce Julii Krajewski stačilo zajet za jedno shození. Druhou příčku obsadila dvojice Nicola Wilson (GBR) a Bulana.